Koncerti Mūzikas namā Ozolu skola

Dažas reizes gadā Ozolu skolas durvis tiek vērtas plašākam apmeklētāju skaitam. Tie ir gan akadēmiskās mūzikas, gan starpžanru koncerti. Koncertējošiem māksliniekiem pieejamas labas Yamaha klavieres un ērģeles. Iespējama arī koncertu apskaņošana. Lielā zāle piemērota ap 90, bet Ērģeļu zāle līdz 50 klausītājiem. Koncertu rīkošanas idejas pamatā ir radīt iespēju klausītājiem būt tuvu mūzikas skanējumam un izpildītājiem. Savā veidā tas sasaucas ar agrāk tik populāro mājas muzicēšanu. Līdz šim Ozolu skolā notikuši 17 koncerti.

Koncerti Ozolu skolā 2023. gadā

Rudens koncertss koncerts

09.12.2023. Ziemassvētku ieskaņas koncerts.
Jānis Lūsēns un Zigfrīds Muktupāvels.

2023. gada 9. un 10. decembrī Mūzikas namā Ozolu skola notika trīs rekordtempos izpārdoti koncerti ar Jāņa Lūsēna, Zigfrīda Muktupāvela un Evijas Mundeciemas dalību.
Dzirdējām J. Lūsēna, R. Paula, V. Pūces un citu komponistu skaistākās ziemas laika dziesmas, neizpalika arī sadziedāšanās visiem kopā mājīgā atmosfērā. Par garšas kārpiņu baudu rūpējās Brantu muižas saimniece Ilze Briede.
Koncerts ar nelielām dziedāšanas stundas iezīmēm un labu bufeti bija kā labs sākums Ziemassvētku gaidīšanas laikam.

Rudens koncerts

01.10.2023. Renārs Kaupers un Kaspars Zemītis.

Ir ļoti interesanti, ja uz skatuves satiekas mūziķi, kuru ikdienas muzikālā dzīve noris katram savos projektos. Šādu aizraujošu tikšanos varējām vērot 2023. gada 1 . oktobrī Ozolu skolā.
Tajā satikās mūziķi, kuri komentārus neprasa. Grupas Prāta vētra balss un dvēsele Renārs Kaupers un viens no Latvijas izcilākajiem ģitāristiem Kaspars Zemītis. Abu mākslinieku jaunā aizraušanās ir muzicēt nelielās zālēs, divatā, izpildot gan savu, gan citu autoru iemīļotas dziesmas. Kā saka abi mūziķi - šāda tikšanās būs pārsteigums gan mums pašiem, gan publikai. Ceram baudīt patīkamus un pārsteidzošus mirkļus.

baroks

15.04.2023. Koncertprogramma Džezbaroks

Koncerprogrammā Džezbaroks angļu baroka mūzika apvienojas ar džeza mūzikas valodu, improvizāciju un tradīcījām. Dažādi rokraksti, dažādi stili un to apvienojums brīvā saspēlē – aizraujošs muzikāls ceļojums caur laikiem un stiliem. Mākslinieki – Jānis Strazdiņš - vokāls, kahons, Aigars Reinis - ērģeļpozitīvs, Lāsma Meldere-Šestakova - baroka vijole, Jānis Rubiks - kontrabass.

Koncerti Ozolu skolā 2022. gadā

Ludus senā mūziika

17.12.2022. Senās mūzikas ansamblis Ludus

2022. gada nogalē Ozolu skolā baudījām 400 gadu senu mūziku kopā ar senās mūzikas ansambli Ludus. Ansambļa repertuārā valda vēlīnās renesanses kompozīcijas, kuras Ludus interpretācijā skan īpaši krāšņi. Lai arī dažs uzskata, ka senā mūzika – tā, kas pirms Baha un Hendeļa – ir rāma kā ezers bezvējā, ansambļa dalībnieki pratuši ikkatram skaņdarbam atrast citādu skanējumu, citādu tembru un temperamentu.

Koncertprogramma Il Baccio

16.07.2022. Koncertprogramma Il Baccio.

Ar sirdi sildošu programmu pie mums viesojās Marlēna Keine, Mihails Čulpajevs un Agnese Egliņa. Koncertprogrammā – saulaini krāsaino dienvidu pieskāriens sirdij, itāliešu, franču un spāņu komponistu skaņdarbos.

Kristapa Vanadziņa džeza trio

23.04.2022. Kristapa Vanadziņa džeza trio.

2022. gada Zelta mikrofona laureāts Kristaps Vanadziņš ar savu džeza trio un programmu The Love Garden has Overgrown vai tulkojumā – Mīlestības dārzs ir aizaudzis.

Koncerti Ozolu skolā 2021. gadā

28.10.2021. Koncertprogramma Satikt Čaku.

Aleksandra Čaka dzeja iedvesmojusi komponistu Jāni Lūsēnu radīt jaunu koncertprogrammu Satikt Čaku, kurā atspoguļotas dzejnieka daiļrades dažādās šķautnes. Jāņa Lūsēna jaunradītās dziesmas savu īpašo skanējumu ieguvušas, savijoties diviem vīrišķīgiem balss tembriem – Zigfrīda Muktupāvela un Jāņa Strazdiņa baritoniem. Programmā Jāņa Lūsēna dziesmas ar Aleksandra Čaka vārdiem, mūzika nebijušām kino filmām un sarunas.

29.07.2021. Ģitārists Mārcis Auziņš koncertprogrammā Lielā plūsma.

Pārdomas par laiku, telpu un esību ir iedvesmojušas ģitāristu Mārci Auziņu trešajam solo albumam, kuram dots nosaukums Lielā Plūsma. Muzikālā materiāla pamatā ir iekšēji rezonējošas sajūtas un atklāsmes par Visuma mūžam mainīgo dabu, neapturamo laika un notikumu ritumu un manu kā cilvēka un mūziķa lomu šinī procesā - Lielajā plūsmā. Līdzās albumā iekļautajai jaunradei īpaši koncertprogrammai tapušas ģitāras solo aranžijas skaņdarbiem no tādiem pasaules mūzikas smagsvariem kā The Beatles, Sting, Evis Presley un daudziem citiem.