Apartamenta īre Ozolu skolā

Piedāvājam īrei lieliski aprīkotu apartamentu

Labiekārtojot Ozolu skolu, esam padomājuši par cilvēkiem, kuri, apceļojot Ziemeļvidzemi, meklē vietu, kurā atgriezties un uzkrāt spēkus jauniem ceļojumiem. Ozolu skolas ēkas pirmajā stāvā variet izīrēt 70 m2 plašu divistabu apartamentu ar atsevišķu ieeju, kas nodrošina viesu privātumu. Dzīvoklī iespējams izmitināt 5 personas. Nepieciešamības gadījumā iespējamas papildus gultas vietas skolas 3. stāvā. Apartaments īrei pieejams visa gada garumā.

Plašajā guļamistabā ir divguļama un vienguļama gulta, kā arī mēbeles, kur salikt drēbes, klubkrēsls. Pa logu paveras skaists skats uz apkārtni un simtgadīgo ozolu. Dzīvojamā istaba ir apvienota ar virtuvi. Telpā ir izvelkams stūra dīvāns, TV, internets.

Virtuve aprīkota ar nepieciešamo sadzīves tehniku un traukiem. Vannas istaba aprīkota ar visu nepieciešamo viesu ērtībai - fēnu, veļasmašīnu utt. Pieejama ugunskura vieta, peldvieta dīķī un sporta laukums. Saskaņojot ar saimniekiem, atļauts viesoties ar mājdzīvniekiem.

Ozolu skola atrodas Aumeisteru pakalnu ieskautā 6,4 ha plašā teritorijā. Ap ēku ir 1,4 ha parks, ko rotā simtgadīgi oši, liepas, ozoli un citi koki. Teritorijā ir divi dīķi ar laipām peldētājiem vai makšķerniekiem un plašs sporta laukums, kas piemērots dažādām sporta aktivitātēm. Dažu minūšu attālumā sasniedzami Ziemeļvidzemes valsts mežu masīvi, kas ir bagāti ar dabas veltēm. Tuvākie lielie ezeri ir Salainis un Zvārtavas ezers.

Tuvākie apdzīvoto vietu centri – Zvārtava (9 km), Gaujiena (12 km), Smiltene (27 km), Valka (34 km). Tuvākie apskates objekti – Zvārtavas pils (9 km), Cirgaļu tornis (15 km), Vijciema čiekurkalte (19 km), Vijciema baznīca (22 km), Vidagas dabas taka (24 km) u.c.

Gaidīsim pie mums ciemos miera un klusuma baudītājus. Rīkstnieks Māris Zvaunis teicis tā: “Ozolu skola atrodas skaistā Ziemeļvidzemes paugurainē, kas ir enerģētiski spēcīga zona. Pašu ēku dabā ir pozicionējuši viedi balti, jo pamatenerģijas skolā ir uguns (dainās – zelta enerģijas). Liepu aplis pagalmā ir stādīts ar gudru ziņu – uz uguns krusta, jeb zelta ābelītes. Skaisto pieguļošo teritoriju norobežo uguns āderes, radot fantastisku energovairogu. Tautā šādas vietas sauc par Dieva ausīm.”

Cena par izmitināšanu apartamentā -
Ja paliek 1 vai 2 cilvēki, tad 1 nakts 70 eiro, katra nākamā 50.
Ja paliek 3 cilvēki - viena nakts 90 eiro, katra nākamā 60
Ja paliek 4 cilvēki - viena nakts 120 eiro, katra nākamā 80.
Ja paliek 5 cilvēki - viena nakts 150 eiro, katra nākamā 100. Bērniem 30% atlaide

Apartamentu iespējams rezervēt sazinoties ar mums pa tālruni 29148787 vai e-pastu info@janislusens.lv

Dažas idejas atpūtai Ziemeļvidzemē