Piedāvājums radošo kolektīvu nometnēm

Ozolu skola ir atvērta vieta radošām izpausmēm un atpūtai.  Piedāvājam izmantot telpas dažādu radošu kolektīvu rīkotajām nometnēm, kuru laikā varēsiet iepazīt arī Ozolu skolas apkārtnes apskates objektus vai piedalīties izbraucienos ar laivām pa Gauju. Ap ēku ir 1,4 ha parks, ko rotā simtgadīgi oši, liepas, ozoli un citi koki, un kurā katrs var atrast klusu vietu saplūsmei ar dabu. Teritorijā ir divi dīķi ar laipām peldētājiem vai makšķerniekiem un sporta laukums.

Izstaigā Ozolu skolu kopā ar mums!

Ozolu skolas 3. stāvsOzolu skolas 3. stāvsOzolu skolas 3. stāvs

Nakšņošanai piedāvājam istabiņas par demokrātisku cenu ēkas trešajā stāvā.

Ozolu skolas 3. stāvsOzolu skolas 3. stāvsOzolu skolas 3. stāvs

Ēkas trešajā stāvā piedāvājam gultasvietas grupai ap 20 cilvēkiem (apartamentos var izvietot vēl 4-5 personas). Trešajā stāvā ir pieejamas arī labierīcības un duša.

Ozolu skolas 1. stāvsOzolu skolas 1. stāvsOzolu skolas 1. stāvs

Ēkas pirmajā stāvā atrodas koplietošanas telpas, kuras iespējams izmantot kopīgām aktivitātēm un ēdienreizēm.

Ozolu skolas 1. stāvsOzolu skolas 1. stāvsOzolu skolas 1. stāvs

Ēkas pirmajā stāvā atrodas arī koplietošanas dušas un labierīcības.

Cena par izmitināšanu skolas 3. stāvā - 25 eiro par gultasvietu, ja uz vienu nakti. Ja paliek ilgāk, tad 20 eiro no personas.

Dažas idejas atpūtai Ziemeļvidzemē

Lai sazinātos ar mums, zvaniet pa tālruni 29148787 vai rakstiet info@janislusens.lv