Jāņa Lūsēna Skaņu lauki un muzikālās ekskursijas Ozolu skolā

Jāņa Lūsēna Skaņu lauki

Skaņu lauki ir komponista Jāņa Lūsēnam izveidots mūzikas virziens, kura mērķis ir dot klausītājiem iespēju piedzīvot relaksējošu muzikālu ceļojumu, kas katram būs unikāls, jo dažādu instrumentu harmoniskās saspēles radītās vibrācijas un skaniskās asociācijas būs ļoti personiskas. Tā pamatā ir brīva improvizācija un tembrālu saskaņu meklējumi.

Skaņu lauki Ozolu skolā - Lielā zāle Skaņu lauki Ozolu skolā - Lielā zāle Skaņu lauki Ozolu skolā - Lielā zāle

Šāda veida muzicēšanu komponists ir sācis pirms daudziem gadiem, kad pēc intensīva darba perioda vai smagas darba dienas bija vēlme atbrīvoties no sakrātās spriedzes. Mūzikas instrumentu klāsts, ar kuriem tika veidoti Skaņu lauki, ar katru gadu palielinājās, izveidojot savdabīgu mūzikas instrumentu kolekciju.

Skaņu lauki Ozolu skolā - Lielā zāleMūzikas instrumentu kolekcija

2020. gadā ir realizējies tas, par ko sapņots un domāts ilgi. Atrasta skaista, kultūrvēsturiski nozīmīga vieta Latvijā, Zvārtavas pagastā – Ozolu skola, kurā izveidota dzīves un radošā telpa, kas pieejama arī apmeklētājiem.

Mūzikas instrumentu kolekcijaOzolu skolas Kamermūzikas zāleOzolu skolas Kamermūzikas zāle

Skaņu lauki Ozolu skolā ir aptuveni stundu garš relaksējošs mūzikas ceļojums komponista Jāņa Lūsēna skaņu pasaulē, kuru iespējams baudīt pusguļus stāvoklī īpaši tam paredzētos zviļņos, pašorganizētām grupām līdz 15 cilvēkiem (300 eiro, neatkarīgi no cilvēku skaita). Viesošanos var papildināt ar sirsnīgām sarunām un koncertlektoriju par kolekcijas instrumentiem. Tēja, kafija un kūka no mūsu puses, groziņi jūsu ziņā. Ilgums 3-4 stundas (tad 400 eiro visai grupai). Jūsu ērtībai varat paņemt līdz savu pledu. Iespējamas nakstmājas.

Muzikālās ekskursijas Ozolu skolā

Muzikālā ekskursija Ozolu skolā ir aptuveni pusotru stundu garš pasākums, kurā piedāvājam gūt ieskatu komponista Jāņa Lūsēna Skaņu lauku pasaulē, mūzikas instrumentu kolekcijā, iepazīt ērģeles un Evijas Mundeciemas pūšamo instrumentu klāstu. Pašorganizētām grupām līdz 45 cilvēkiem (10 eiro no personas). Viesošanos var papildināt ar sirsnīgām sarunām pie tējas vai kafijas tases (tad 15 eiro no personas).

Skaņu lauki Ozolu skolāOzolu skolas Kamermūzikas zāleOzolu skolas Kamermūzikas zāle

Pieteikšanās pa tālruni 29148787 vai e-pastu info@janislusens.lv

Idejas dāvanām

Piedāvājam iegādāties mūsu Dāvanu karti, kuras saņēmējam (un līdz ar viņu vēl 14 cilvēkiem) būs iespēja apmeklēt Mūzikas namu un baudīt Skaņu laukus.

Ozolu skolā iespējams iegādāties Jāņa Lūsēna nošu un mūzikas izdevumus.

Interesentus lūdzam zvanīt pa tālruni 29148787 vai rakstīt uz e-pastu info@janislusens.lv